Piłkarskie zmagania Żaków rozpoczęły III Summer Kajet Cup

28.05.2019
W minioną niedzielę, czyli 26 maja  odbyły się pierwsze rozgrywki w ramach III  edycji Turnieju Summer Kajet Cup organizowanego przez LKS Mordarka pod patronatem Wójta Gminy Limanowa, przy udziale Firmy Kajet. Jako pierwsi do rozgrywek przystąpili zawodnicy urodzeni w 2010 r.,  czyli żaki.

W Turnieju, który był eliminacjami do sierpniowego KAJET MASTERS CUP 2019 wzięło udział aż 15 drużyn. Najpierw na dwóch boiskach odbyły się mecze eliminacyjne, a następnie faza finałowa. Po zaciętej walce o punkty, awans do  KAJET MASTERS CUP uzyskały trzy najlepsze zespoły:

I miejsce - AP Limanovia Limanowa

II miejsce - Gdovia Gdów

III miejsce - AP Kolejarz Stróże

Spośród wszystkich zawodników wyłoniono „ZŁOTĄ SIÓDEMKĘ”, czyli siedmiu  wyróżniających się dobrą grą zawodników, którzy na koniec turnieju rozegrali  mecz z mistrzami turnieju. W „ZŁOTEJ SIÓDEMCE”  rocznika 2010 znaleźli się:

• Jakub POLEK - AP KOLEJARZ
  • Szymon ŻELASKO - LKS MORDARKA
  • Julian WÓJCIK - AP LIMANOVIA
  • Wojtek OPIOŁA - AP LIMANOVIA
  • Gabriel DRAME - GDOVIA GDÓW
  • Jan GŁĘBOCKI - SOKOLIKI STARY SĄCZ
  • Witold MROŻEK - AP LIMANOVIA

Wszyscy uczestnicy  otrzymali z rąk Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta pamiątkowe medale, a trzy pierwsze drużyny dodatkowo puchary. Drobne upominki trafiły też do zawodników ze „ZŁOTEJ SIÓDEMKI”.

Już 15 czerwca kolejne rozgrywki w ramach turnieju Kajet Cup - tym razem na stadionach w Mordarce i Pisarzowej rywalizować będą drużyny z roczników 2008/2009.

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju, w tym harmonogramy rozgrywek orez galerie zdjęć dostępne są na funpage'u KAJET CUP