Święto Jesiennych Zbiorów w niedzielę 1 września w Starej Wsi

27.08.2019
W najbliższą niedzielę 1 września na stadionie sportowym w Starej Wsi I odbędzie się uroczystość pn. Święto Jesiennych Zbiorów. Od godz. 14.00 w ramach uroczystości odbywać się będzie degustacja potraw przygotowanych z jesiennych zbiorów, dla najmłodszych przewidziano gry i zabawy, a do wspólnej zabawy zachęcał będzie zebranych zespół muzyczny.

Celem przedsięwzięcia jest integracja wewnątrz i międzypokoleniowa lokalnej społeczności oraz zachowywanie dziedzictwa lokalnej społeczności.

Zadanie realizowane jest w ramach operacji pn. Zakup wyposażenia, organizacja warsztatów oraz imprez kulturalnych w Gminie Limanowa współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Przyjazna Ziemia Limanowska.