Młodzieżowe Mistrzostwa Gminy Limanowa w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców

21.10.2019
W dniu 21 października w Szkole Podstawowej nr 2 w Starej Wsi rozegrano mecze w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych - Kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej.  Do udziału w turnieju zgłosiły się po trzy drużyny, które walczyły o tytuł Mistrza Gminy w Unihokeju.

W obu kategoriach do sportowej rywalizacji przystąpiły drużyny z: SP nr 2 w Starej Wsi, SP nr 1 w Męcinie oraz SP nr 2 w Męcinie.

Mecze, które sędziował Józef Smęda ostatecznie wyłoniły zwycięskie drużyny, gdzie ZARÓWNO WŚRÓD DZIEWCZĄT, JAK I CHŁOPCÓW najlepszymi okazały sie drużyny ZE SZKOLY PODSTAWOWEJ NR 2 W STAREJ WSI.

Miejsce II w obu kategoriach i dziewcząt i chłopców zdobyły drużyny z SP nr 2 w Męcinie,

a miejsce III - dziewczęta i chłopcy z SP nr 1 w Męcinie.

Skład zwycięskich drużyn:

Dziewczęta: Gabriela Bieda, Julia Bieda, Karolina Dąbrowska, Gabriela Orzeł, Joanna Majka (opiekun: Angelika Kraj Smęda)

Chłopcy: Szymon Franczak, Kacper Mól, Krzysztof Szewczyk, Kamil Tokarz, Miłosz Wątroba, Tomasz Jasica, Michał Mróz (opiekun: Angelika Kraj Smęda)

Nagrody rzeczowe, puchary, medale oraz dyplomy uczestnikom zawodów wręczał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut wraz z Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr w Starej Wsi Markiem Twarogiem.

Zwycięskie drużyny dziewcząt i Chłopców walczyć będę teraz o tytuł najlepszych w skali powiatu w dniu 29.10.2019 r., także w Szkole Podstawowej nr 2 w Starej Wsi.