Odblaskowy konkurs piosenki w Szkole Podstawowej w Mordarce

08.10.2019
Szkoła Podstawowa im.Stanisława Wyspiańskiego w Mordarce bierze udział w Akcji „Odblaskowa szkoła”. W ramach promowania bezpieczeństwa na drodze w Oddziale Przedszkolnym dnia 7 października wychowawcy zorganizowali „Odblaskowy konkurs piosenki”.

Dzieci zaprezentowały utwory oraz dekoracje związane z bezpieczeństwem na drodze. Pamiętały również o założeniu odblaskowych kamizelek,  by przypomnieć innym jak ważnym jest bycie widocznym  na drodze. Przedszkolaki wykonały również „odblaskowe baloniki”, z którymi maszerowały po szkole, z hasłem przewodnim „Świecimy przykładem”.

Mamy nadzieję, iż wszelkie akcje organizowane na terenie szkoły przyczynią się do podniesienia bezpieczeństwa dzieci i na długo pozostaną w ich pamięci.

Barbara Ryś