A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Seniorzy gminy Limanowa w hołdzie dla Niepodległej - spotkanie w bibliotece w Męcinie

30.10.2019
Urząd Gminy Limanowa, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi zapraszają w dniu 7 listopada (czwartek) 2019 r. o godz. 17.00 do Biblioteki Publicznej w Męcinie na koncert oraz wspólny śpiew pieśni patriotycznych pt.: „ Seniorzy gminy Limanowa w hołdzie dla Niepodległej”.    

Na scenie wystąpią:

 
Katarzyna Konieczna – aktorka i śpiewaczka operowa z Męciny. Tytuł magistra sztuki uzyskała na Wydziale Wokalno-Aktorskim  Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, w klasie prof. Beaty Zawadzkiej-Kłos.  Debiutowała w roku 2010 na scenie Opery NOVA rolą Barbariny w spektaklu studenckim „Wesele Figara” W. A. Mozarta   w ramach Bydgoskiego Forum Młodych. Specjalizuje się w muzyce operetkowej,  musicalowej  i piosence aktorskiej.
 
Piotr Konieczny - gitara, śpiew. Absolwent Szkoły Muzycznej w klasie gitary. Z zawodu farmaceuta. Laureat wielu przeglądów artystycznych, czynnie zaangażowany w działalność muzyczną parafii Męcina.
 
Joanna Jaworz - Dutka - pianino. Ukończyła Liceum muzyczne w Tarnowie – klasa fletu Akademia Świętokrzyska – Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Nauczyciel muzyki w Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach. Członek zespołu Confessio. W przeszłości dyrygent choru Velato działającego przy parafii Limanowa-Sowliny. Członek zespołu Kana-An.
 
 
Zadanie dofinansowane jest ze środków otrzymanych od Wojewody Małopolskiego w ramach projektu:,,Rozwijanie form wsparcia i pomocy na rzecz osób starszych 50+"
 


Liczba wyświetleń: 487
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa


Tel:
Fax:
Godziny urzędowania