Ślubowanie pierwszoklasistów w SP nr 2 w Męcinie

16.10.2019
Trwają ślubowania pierwszoklasistów w gminnych szkołach.  Dnia 10 października w poczet grona uczniów uroczyście włączonych zostało 8 uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 2 w Męcinie.

Pomimo wkraczania w progi szkoły skromnej ilości nowych uczniów, uroczystość była dla lokalnej społeczności dużym wydarzeniem. Wraz z dziećmi ten szczególny dzień świętowali dumni ze swych pociech rodzice, a  na ślubowanie przybyli i także zaproszeni goście - Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król.
Wójt wraz z Dyrektorem Szkoły Bogdanem Woźniakiem uroczyście pasował na uczniów nowych podopiecznych placówki, życząc im jak najlepszych wyników w nauce, a rodzicom radości satysfakcji z pociech.

Liczba wyświetleń: 2020