Zgłoś wielkogabaryty do odbioru - wywóz w drugiej połowie października

10.10.2019
Przypominamy mieszkańcom o zbliżających się ostatnich w tym roku  terminach wywozu odpadów wielkogabarytowych. Mieszkańcy gminy zamiar wystawienia odpadów do odbioru zobowiązani są wcześniej zgłosić do Wydziału Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Urzędu Gminy Limanowa (pok. nr 25) nr tel.  18 263 00 24 lub 18 263 00 44.

Pamiętać należy, że odpady wielkogabarytowe odbierane będą bezpośrednio sprzed zamieszkałych nieruchomości.

Ostatni w tym roku odbiór odpadów wielkogabarytowych w poszczególnych miejscowościach na terenie gminy Limanowa odbędzie się w następujących terminach:

- 16 października  - w Lipowem i Sowlinach
- 17 października - w Łososinie Górnej, Młynnem, Bałażówce, Kisielówce, Makowicy, Pasierbcu, Walowej Górze, Koszarach, Rupniowie, Nowym Rybiu i Starym Rybiu
- 23 października - w Mordarce, Pisarzowej, Męcinie i Kłodnem
- 24 października - w Siekierczynie I, Siekierczynie II, Starej Wsi I, Starej Wsi II, Kaninie i Wysokiem