Tenisiści stołowi z gminy Limanowa deklasują rywali

27.11.2019

Dnia 26 listopada 2019r. Rozegrano Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym Indywidualnym Dziewcząt i Chłopców.
Kategoria dzieci rocznik 2007 i młodsi, została zdominowana przez uczniów ze szkół z terenu gminy Limanowa.

Pierwsze miejsce wśród chłopców wywalczył Piotr Judka ze Szkoły Podstawowej w Wysokiem

a dla dziewczyn najwyższy laur przypadł Sylwii Bołoz ze Szkoły Podstawowej w Młynnem.

Vicemistrzem powiatu został Dawid Dygas ze Szkoły Podstawowej w Młynnem , a brąz trafił do Klaudii Kotlarz ze Szkoły Podstawowej w Wysokiem.
Sześcioro najlepszych tenisistów( z obu kategorii) będzie reprezentowało powiat na  zawodach rejonowych. Do grona  w/w uczestników z podium dołączy również Magdalena Fitrzyk ze Szkoły Podstawowej w Młynnem która uplasowała się na czwartym miejscu w swojej kategorii.
Sylwi, Klaudii, Magdalenie i Piotrowi serdecznie gratulujemy życząc sukcesów na zawodach rejonowych!